Najlepszym sposobem by przewidzieć przyszłość… jest ją stworzyć!

Peter F. Drucker

I to właśnie kreowanie przyszłości jest głównym celem działalności spółki Apartamenty Stare Miasto. Powstała ona po to, by stworzyć idealne miejsca zamieszkania – domy, które mają być funkcjonalne, przytulne, a przede wszystkim wykonane z najwyższej jakości materiałów. Tutaj możesz poznać nas odrobinę bliżej.

Nasze wartości

Działając od wielu lat w branży inwestycyjnej, wiemy, jak ważne jest zaufanie i satysfakcja naszych klientów. Dlatego decydując się na budowę apartamentowca w Żorach, od momentu projektu aż do jego wykonania dbaliśmy o każdy detal – od wyboru najlepszych materiałów budowlanych po innowacyjne rozwiązania wykończeniowe. To wszystko po to, by nasi mieszkańcy nie musieli się niczym martwić. Bo to Wasz komfort jest naszym priorytetem. A budujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać!

Dlaczego Żory

Żory to miasto z bogatą, ponad 700-letnią historią, a nasz apartamentowiec znalazł się

w samym ich sercu! To prężnie rozwijające się miejsce, które wyróżnia nie tylko doskonała lokalizacja na ważnych szlakach komunikacyjnych, ale też mocno rozbudowana strefa kultury i rozrywki oraz innowacyjne podejście do biznesu. Chcieliśmy stać się częścią zachodzących w Żorach zmian i wznieść tu budynek mieszkalny o najwyższym standardzie.

Co wyróżnia Apartamenty

Innowacyjne rozwiązania architektoniczne i jakość wykorzystanych materiałów to jedne

z czynników, które wyróżniają Apartamenty Stare Miasto na tle innych żorskich inwestycji. Zależało nam, by klienci, którzy u nas zamieszkają lub zainwestują w nasze apartamenty, odczuli wysoki standard realizacji, gdzie design i funkcjonalność zawsze idą w parze z jakością.

Rozwiązania przyjazne środowisku

Zastosowaliśmy najnowsze technologie zgodne ze światowymi trendami deweloperskimi, stawiając na energooszczędność i działania przyjazne środowisku. Do Apartamentów dobraliśmy m.in. drzwi i okna o niskim współczynniku przenikania ciepła oraz zamontowaliśmy sterowane elektrycznie rolety zewnętrzne. Lubimy też, gdy jest zielono! Dlatego wokół Apartamentów posadziliśmy piękne kuliste klony, hortensje i różaneczniki.

Kolejne inwestycje

Branża deweloperska na dobre zagościła w naszych sercach! Dlatego już wkrótce uchylimy rąbka tajemnicy i przedstawimy nasz następny projekt. Obserwujcie nas na bieżąco.